Bizimmekan Sohbet | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Bizimmekan Sohbet

Bizimmekan Sohbet

admin     05-05-19     Sohbet Odaları     Bizimmekan Sohbet     2079 Defa Okundu

Bizimmekan sohbet odalarımızda herkes özgürce sohbetini ederken adeta kendi yeriymiş gibi rahat ve bir o kadar da sahiplenme duygusu ile bulunmaktadır. İnsanları kısıtlamadan sınırsız bir platfform içerisinde karşılamak ve herkesi kendi mekanında gibi hissettirmek yalnızca bizim mekanımız diyebilecekleri yer Sevgiara sohbet platformlarıdır.

bizimmekan

BiziMMekan Chat

Bizimmekan chat ve sohbet odalarında insanlar kesintisiz sohbetin ve eğlencenin tadına vararak adeta sunucularımızın bağımlısı haline gelmektedirler. Bunun sebebi ise tamamen şeffaf ve aile tadında bir ortamımızın bulunmasıdır.  Yazılı muhabbet siteleri arasında fark atarak siz kıymetli kullanıcılarımıza bedava sohbet imkanının yanı sıra ücretsiz radyo ve ücretsiz yarışmalar düzenleyerek daha etkin ve aktif bir sunucu sağlamaktayız.

Genel olarak bizimmekan sohbet odaları, bizim mekan chat sitesi, bizimmekan mobil aramaları ile google arama motorunda ön sıralarında olmamız ile birlikte diğer bir çok arama kelimelerinde de ön sayfalarda çıkmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bizim mekan aslında sizlerin mekanı adını taşımaktadir. Her kullanıcı burayı bizim diye adlandırabilmesi için ve çoğunluk, sahiplik eki katarak daha anlamlı bir renk katmak adına bu isimi koymuş bulunduk.

Bizimmekan chat

İnternette her geçen gün yeni açılan chat sitelerinin dışında kalan bizimmekan sohbet odalarımız yıllanmış alan adı ile ve yılların vermiş olduğu kıymetli ve uzun süreli kullanıcılarımız ile adeta iç içe olmuş ve kaynaşmış bir şekilde yeni insanları ve yeni dostları aralarında görmekten her daim mutluluk duymuşlardır. Tamamen yalan dünyadan arınılmış olan odalarımızda insanların birbirini tanımaları ve birden fazla fikirin bir arada buluşarak çeşitli konularda istişarede bulundukları bizimmekan odalarımızda dilediğiniz gibi, sınırı olmaksızın (belirli kurallar dahilinde) sohbet edebilme imkanınız her daim mevcuttur.

Gündelik yaşamında insanlarla iletişim kurma konusunda sorun yaşayan insanların ve klavyesini geliştirmek isteyen insanları sunucumuza girerek hem insanlarla etkili iletişimini geliştirmek hem de klavye üzerinden yazı yazarak, insanlarla iletişim kurmak için klavyesini de geliştirmiş oluyor. Hemde hiç fark etmeden bir çok konuda da bilgi sahibi olmuş oluyor. Kanal genelinde yapılan sohbetlerden insanlığa, yaşama, hayata, aşka, sevgiye ve müziğe daire yapılan her sohbetten bir şeyler konusunda bilgi edinerek bilgi dağarcığına da bilgi katmış oluyor.

Bizim mekan sohbet

Bizim Mekan Görevli Alımları

Bizim mekan chat odalarında kendinizi ispatladığınız takdirde görev ve yetkili alımları noktasında da çeşitli alanlarda görevli olma şansını da yakalamış olacaksınız ve sunucunun prestijli üyeleri arasında katılacaksınız. Bunun hem insanlar gözünde hem de sizin sunucuya olan bağlılığınız konusunda hassasiyetinizi arttıracaktır.

Kanal genelinde bulunan liseli kızlar, üniversitesi gençler, elit beyler, yakışıklı gençler, dul hanımlar ve dul baylar, gay sohbet, lezbiyen kızlar ile sohbet, olgun erkekler ile sohbet tamamen sizin elinizde olup tamamen ücretsiz chat imkanının sağlandığı bu platforma sizler de davetlisiniz.

Yapmanız gereken tek şey, kendinize bir kullanıcı adını belirlemek ve sağ tarafta ki rumuz bölümüne kullanıcı adınızı girerek sohbete bağlan butonuna basmak olacaktır. Sunucularımıza girdiğinizde dilerseniz kullanıcı adınızı Kayıt(register) edebilir ve böylelikle o kullanıcı adının sizden başkası tarafından kullanılmasının önüne geçebilirsiniz. Alacağınız kullanıcı adı aşırı cinsellik, küfür, argo, aşağılayıcı ifade içermemeli. Bu gibi kullanıcı adı alan şahısların hem kullanıcı adları yasaklanır hem de kişiler sunucu genelinden uzaklaştırılır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da hem kanal genelinde hem de özellerde küfür edilmemeli, aşağılayıcı konuşmalarda bulunulmamalıdır. Aşırı dozda siyaset konuşulması da sunucu kuralları gereğince kesinlikle yasaktır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.