Chat Yap | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Chat Yap

Chat Yap

admin     28-08-19     Sohbet Odaları     Chat Yap     1936 Defa Okundu

Bugün sohbet kelimesi ile adlandırılan insanları iletişim kurduğu bu sitelere önceden chat sitesi denmekteydi ve hatta google arama motorunda bunlar aranırken, chat sitesi, çet sitesi, chet sitesi gibi aramalarla bulunmakta ve buralara girerek insanları birbiri ile sohbet etme imkanı bulunmaktaydı. Lakin gelişen internet teknolojisi ile hem o zamanlarda ki uygulamalardan hemde görünümlerden eser yok. Herşey çok daha görsele ve kullanıcı kolaylığına dayalı ve sürekli gelişen, geliştirilen sitelerden ibaret olmakta. Öyle bir site yapayım, hemen chat kullanıcıları dolsun demekle başarılı olunması imkansız.

Chat Siteleri

Chat siteleri kesinlikle hem teknolojiyi takip etmeli, hem de kullanıcı odaklı ilerlemeli. Eskiden chat sitelerinde cellat gibi yöneticiler vardı. Astığım astık, kestiğim kestik tarzından ve bunlar bugün bulunan belediye başkanları gibi görülüyordu. Belki sizlere komik gelebilir ama gerçekten öyleydi. Altlarında onlarca admin, oper, helper, founder, sop, aop bulunan bu yöneticilerin sevmediği, istemediği bir şeyi yapmak imkansız gibi birşey di. Karşı gelemezdin ve en ufak bir ters durumda sunucuya giremeyeceğini bilirdin. Hali ile çok fazla alternatif bulunmadığı için, insan chat yaptığı bu siteden uzaklaşmak istemiyordu.

chat

Şimdi ise, insanlar en ufak şeye kızdığında ne kadar arkadaşı varsa toplayıp başka chat sitelerine gidiyolar. Çünkü istemediğin kadar chat sunucusu var. Her gün yeni bir site açılıp kapanıyor ve bir çok sohbet kullanıcısı da buralara dağılıyor. Bir de Facebook, İnstagram, Twitter gibi uygulamalar zaten kullanıcıları dağıttığı gibi şimdi bir de Tiktok gibi insanları kendine bağlayan onlarca çeşit uygulama türedi.

Bizler

Biz chat siteleri sahipleri olarak bu geleneğin bitmesini önlemek için her geçen gün yeni özelliklerle siz kullanıcılarımızın karşısına çıkmak için ciddi gayretler göstermekteyiz. Aramıza katılıp, sohbet ailemizden olmak istiyorsanız siz de kullanıcı adınızı belirleyin ve sohbete bağlan butonuna basın. Tamamen ücretsiz chat sitesi olmakla birlikte her geçen gün yeni sürpriz ve hediyelerle de karşınızda oluyoruz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.