Evli Sohbet | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Evli Sohbet

Evli Sohbet

admin     14-04-19     Sohbet Odaları     Evli Sohbet     2085 Defa Okundu

Evli sohbet odalarımızda evliler ile sohbet ederek sizler de içinizde ki o insanı dışarıya çıkarabilirsiniz. Sizler gibi evli kadınlar ile sohbet edebilirsiniz ve aynı şekilde evli erkeklerle sohbet edebilirsiniz. Evlilik hakkında yaşanılan şeyleri paylaşarak yaşam konusunda bilgi sahibi olabilir ve evliliğinizle ilgili sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Evli Sohbet

Evli sohbet denilince hemen kaçamak sohbetler, eş aldatma akla gelir. Lakin aslında bahsedilen şey o değildir. Evli insanların bir araya gelerek, yaşanılan problemleri karşısında ki insana anlatarak ondan fikir alabilir, yardım alamasa bile içinde ki sıkıntıyı karşısında ki insana anlatarak bir nebze de olsun gönlünü rahatlatabilir. Çünkü sohbet odalarımızda hiç kimse kimseyi birey olarak tanımıyor ve kimlik bilgileri olmamaktadır. Dolayısı ile evlilik hayatı ile alakalı bir takım yaşadığı sorunları rahatça sohbet ortamında paylaşabilir.

Evli kadınlarla sohbet

Aldatan Eşler

Elbette ki eşlerini aldatan kadınlar da sohbet odalarımıza girdiği gibi eşlerini aldatan erkekler de chat edebilmektedir. Bunlar tamamen kişi özgürlüğü ve istekleri doğrultusunda gerçekleşip, sitemiz yönetimi ve görevlileri ile uzaktan yakından alakası bulunmamaktadır.

Evliler de sever adlı şarkının doğruluk payının bile paylaşıldığı evliler kanalımızda güncel ve gündeme dair bir çok konu da paylaşılmakta. Evli kadınlar ile sohbet, evli erkekler ile sohbet ederken, hayatta bazı şeyleri görmüş ve yaşamış insanlar ile bir arada olmanın farkını ayrıca hissedebilirsiniz. Henüz evli olmayan kızlar ve erkeklerin kanal genelinde evlilik hakkında konularda yardım alabileceği ve aklına takılan soruların yanıtını alabileceği bir özelliği de ayrıca bulunmaktadır.

Aldatan kadın

Genel de sohbet sitelerinde çokça şahit olunur eşlerin aldatıldığı. Peki ama neden insanlar aldatılar ? gerçekten aldatılmayı hak eden insanlar var mı ? aldatan mı kaybeder, yoksa aldatılan mı ? gibi şeyleri bir yana bırakıp,günümüz de ki neredeyse bütün sohbet odalarına baktığımızda evli kadın ve evli erkeklerin sohbet ettiğini gözlemlemekteyiz. Dillerde sürekli erkeklerin aldattığı söylenir, ama aslında o olay öyle değil. Bir çok kadının da kocasını aldattığını görüyoruz ve çok güzel bir söz vardır “Adın çıkacağına, canın çıksın.”

Hal böyle iken, evlenecek insanlar da aşağıda ki soruları kendine sormadan edemiyordur diye düşünüyorum. Çünkü bazen insan çevresinde ki yaşanan her şeyden etkilenebiliyor.

Peki ya sizce aldatan eş size neyi ifade ediyor ?

Kadın, kocasını neden aldatır ?

Erkek, karısını neden aldatır ?

Aldatmak mı, yoksa boşanmak mı ?

Aldatan kadın nasıl anlaşılır ?

Aldatan erkek nasıl anlaşılır ?

Eşinin aldattığını öğrenen kişi, eşini aldatmalı mı ?

Eşler neden aldatır ?

Gibi soruların cevaplarını dilerseniz konu altında ki bölümde yorum yaparak cevaplayabilir. Dilerseniz sohbet odalarımıza girerek kanal genelinde bu konular hakkında konuşabilir, konuları masaya yatırabilirsiniz. Kanal genelinde küfür ve argo, aşırı siyaset konuları hariç sınırsız bir şekilde rahat sohbet edebilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.