Gizli Sohbet | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Gizli Sohbet

Gizli Sohbet

admin     15-04-19     Sohbet Odaları     Gizli Sohbet     2073 Defa Okundu

Birbiri ile konuşan insanların tamamen gizliliğinin korunduğu Gizli sohbet odalarımızda her şey Carpediem (Anı Yaşa) şeklinde olup, sadece konuşulanlar sohbet kanalı genelinde ve kişilerin arasında kalmaktadır. Kadın ve erkeğin gizli sohbeti kesinlikle sunucularımız da log`lama(sohbet kaydı) yapılmamaktadır. Birbirini tanımayan erkek ve bayanların bir araya geldiği muhabbet kanallarımızda her telden sohbet edilip, tüm gizliliği ile kanal genelindeki kişiler tarafından görülmekte ve bilinmektedir.

Gizli Sohbet Odaları

Tamamen kişi bilgilerinin gizli tutulduğu sohbet odalarımızda dilediğiniz kullanıcı ile sohbetinizi rahat ve dilediğiniz gibi sınırsız bir şekilde yapıp, dilediğiniz zaman kanal genelinden çıkabilirsiniz. Üstelik karşınızda ki kişinin, her şeyi bilmesi ya da bilmemesi tamamen sizin elinizde. Evli mi, bekar mısınız ? Yaşınız kaç ? İsminiz ne ? Nerede oturuyorsunuz ? gibi soruların tamamen sizin izin verdiğiniz çerçevede bilineceği ve sohbet kanalından çıktığınızda her şeyin orada kalacağı harika bir platform.

Kontrol Sizde

Ailenizle kavga mı ettiniz ? Eşinizle kavga mı ettiniz ? Patronunuzla kavga mı ettiniz ? Abinizle kavga mı ettiniz ? Ya da çevrenizde ki insanlar ile paylaşamayacağınız gizli sırrınız ya da derdiniz mi var ? işte bu doğrultuda Gizli Sohbet odalarımız tam size göre uyarlanmış ve tam olarak bu durumların düşünüldüğü harika bir rahat canlı sohbet platformu. Artık günümüz de en yakınımıza bile güvenemediğimiz için bir çok konuyu birileri ile paylaşamıyoruz ve içimize dert oluyor. Bizler de diyoruz ki “içine atıp dert olacağına, dışına at mert ol.” Bunun için kurulan gizli sohbet odalarında aklınızda soru işareti olmadan rahatça kadınlarla ya da erkeklerle paylaşma özgürlüğü sizde olarak rahatça paylaşabilirsiniz. O öğrenir, bu öğrenir derdi, kaygısı olmadan birileri ile konuşmak gerçekten size çok iyi gelecek.

Aldatan kadın

Eşini aldatanların bile bulunduğu sohbet odalarımızda yapılan yasak sohbet haklı ya da haksızlığını tartışmaksızın bizler insana değer verdiğimiz politikamızla kişi, düşünce ve kimlik ayırt etmeksizin hizmet sağlamaktayız. Üstelik kanal yöneticilerimiz kişilerin yaşamı, kimlik bilgileri, konumunu bilmemekle birlikte onlar da sizler gibi sohbet kullanıcılarıdır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.