Hakkari Sohbet Odaları | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Hakkari Sohbet Odaları

Hakkari Sohbet Odaları

admin     30-08-19     Sohbet Odaları     Hakkari Sohbet Odaları     10074 Defa Okundu

Güzel Türkiyemizin güneydoğu anaolu illerinden biri olan Hakkari`li hemşerilerimiz bulunduğu Hakkari Sohbet odalarımız geçtiğimiz günlerde siz güzel hemşerilerimiz, dostlarımızın hizmetine açılmıştır. Hakkari`nin hemen hemen her ilçesinden bay ve bayanların bulunduğu hakkari sohbet odalarımızda haftanın 7 günü 24 saat boyunca aralıksız ve kesintisiz sohbet edebilme imkanına sahipsiniz. Hakkari de yaşayan ya da bazı sebeplerden dolayı gurbete çıkan ve sıla hasreti ile yanıp tutuşan yaklaşık 300 bin nüfusa sahip olan hakkarili dostarımız ile dilediğiniz gibi muhabbet edip, tanışabilirsiniz.

Hakkari sohbet

Hakkari ilçelerinden Çukurca, Şemdinli, Yüksekova ve Hakkari merkez de bulunan insanların hem sohbet edip, hem de yöresel şarkıların bulunduğu radyomuzu dinleyerek, istediğiniz kişiye, dilediğiniz mesajınız ile anons ettirerek parça armağan edebilirsiniz. Tamamen yörenin insanlarından oluşan Radyo yayıncı kadrosu ile kürtçe ve türkçe şarkılar ile sohbetinizi daha da eğlenceli bir hale getiriyoruz. Üstelik radyomuz belirli saatlerde değil, hakkari sohbet ve hakkari chat sitesi içerisinde 7/24 aktif bir şekilde yayın yapmaktadır. Sıradan bir internet radyosu olarak düşünmeyin, hakkarinin yerel radyoları kadar kaliteli ve frekans yayınlarını aratmayacak kalite de ve profesyonellik ayarında`dır.

Yalnızca sohbet ve radyo ile de bitmiyor, sohbet ederken aynı zamanda seçeceğiniz yarışma kanalında da çeşit çeşit oyunlar ile kendinizi test edebilir ve hakkarili hemşerilerinizle yarışabilirsiniz. Test kanalı, İslami Oyun kanalı, Genel Kültür kanalı, Edebiyat kanalı, Kelime tamamlamaca kanalı ile bir çok oyun kanalına davetlisiniz. Hem yarışın hem de puanları toplayarak belirli periyodlar ile dağıtılan hediyeleri almaya hak kazanın.

Konya Chat Sitesi

Hakkari sohbet sitesi

Hakkari sohbet sitemizin siz kıymetli dostlarımız ile daha da güzelleşerek her geçen gün gelişeceğini bildirmek ve tüm hakkarinin güzel insanlarını buraya davet etmenizi sizlerden rica ediyoruz. Hakkari sohbet odalarımızda kürtçe sohbet ederek, kendi dilimizde muhabbet etme imkanını da bulmuş oluyoruz. Sizler için iyisi değil, en iyisi için uğraşacağımızı ve daha güzel hizmetlerle karşınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.