ikizler Burcu Nasıl Bir Burçtur | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

ikizler Burcu Nasıl Bir Burçtur

ikizler Burcu Nasıl Bir Burçtur

admin     14-05-19     Genel     ikizler Burcu Nasıl Bir Burçtur     2030 Defa Okundu

İkizler Burcu Nasıl Bir Burçtur

Merkür gezegeninin etkisinde olan ikizler burcu son derece aktif neşeli bir burçtur. Uğurlu renkleri sarı, gri, mavi, açık mavi ve siyahtır. Uğurlu sayıları 3, 5 ve 24’tür. Uğurlu günü çarşambadır. Onu rahatlatan çiçek kokuları ise lavanta ve mimoza çiçeğinin kokusudur. Şimdi ikizler burcunun nasıl bir burç olduğuna bakalım.

Son derece aktif, neşeli, güler yüzlü, konuşkan olan bu burcun insanları, insanlarla iletişim kurmayı çok sever. İnsanları dinlemeyi, onlara bir şeyler anlatmaktan çok hoşlanır. Yeni şeyler öğrenmeye yatkın olan ve sabit fikirli olmaktan hazzetmeyen ikizler burcu, sabit fikirli olan insanlarla uğraşamaz.

ikizler burcu

Zaten yapısı gereği çabuk sıkılan bir burç olduğundan bu tür insanlardan ne kadar yakın olursa olsun uzaklaşmaya çalışır eğer uzaklaşması zor ise bu insanı değiştirmeye çalışır. Yeni yerler görmekten ve gezmekten büyük keyif alırlar. Partnerini de buna göre seçerler.

Tek düze yaşamaktan, sürekli tekerrür eden günlerden çabuk sıkıldığı gibi, etrafındaki insanlardan da sıkılabilirler bu yüzden etrafındaki insanların sürekli yeni şeyler yapmaya istekli kimseler olması gerekmektedir. Astroloji de burçlar arasındaki en dikkat çekici olanlardan birisi de ikizler burcudur. Göz önünde olmaktan, dikkat çekmekten, takdir görmekten büyük keyif alırlar.

Egolarının okşanmasını severler. Bu sebeple seçeceği ve başarılı olabileceği meslekler; yazarlık, spikerlik, sunuculuk, siyaset insanı gibi meslekler olabilir. Bu alanlarda görev yapmak onu mutlu edebileceği gibi burcunun insanıysa büyük başarılara da sürükleyebilir.

ikizler burcu özellikleri

 Olumsuz Yönleri

İkizler burcu insanının en dikkat çekici olumsuz özelliği kararsız olmasıdır. Bu nedenle başkalarından alacakları fikirle hareket edebilirler. Dedikodu yapmayı severler. Bazıları çok umursamazken, bazıları çok intikamcılardır. Ortaları yoktur. Hep uçta yaşarlar.

 İkizler Burcu Çift Karakterli Mi?

Her yerde, herkesin konuştuğu ikizler denilince akla gelen ilk soru. Öncelikle şöyle söylemeliyim ki, ruhsal anlamda bu denilen doğru bir dakikası ikinci dakikasını tutmaz lakin insanlarla iletişim konusunda bir ikizler burcu insanı çok kurnaz olduğundan karşındakini süzerek konuşur.

7 yaşındaki bir çocukla 7 yaşında bir yaramaz bir çocuk gibi 70 yaşındaki birisiyle 70 yaşında bir insanmış gibi konuşur. Her yaşa değinen ikizler burcu işte bu sebeple çift karakterli değil çok karakterli olur.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.