İnternette Kız Tavlama | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

İnternette Kız Tavlama

İnternette Kız Tavlama

admin     28-04-19     Genel     İnternette Kız Tavlama     5213 Defa Okundu

İnternette kız tavlama konularını görünce öyle irite oluyorum ki anlatamam. Çünkü aslında internette kız tavlama diye bir başlıkla sizlerin kız tavlayacağınızı düşünüyorsanız ya da bu paylaşımı yapanlar düşünüyorsa, kesinlikle yanılıyordur. Çünkü hem tavlanılacak kızlar bir çok çeşide ayrılır hem de kız tavlayacak erkeklerin farklılığı bulunmaktadır.

Örneğin bir kadını ayarlamak istiyorsan, öncelikle içten olacaksın ve diğerlerinden farklı olacağın yönünü göstermelisin. Çünkü herkesin kendine göre özelliği vardır ve kadınlar birine benzemeye çalışan, taklit erkeklerden nefret ederler. Öncelikle kişiliğiniz oturmuş olacak ve kim diyorsa ki “kadınlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır.” kesinlikle yalan söylemiş. Elbette ki mutlu olmayı ve gülmeyi seven kadınlar var lakin, sürekli olarak gülen ve güldüren erkeği sevmeyen ve hatta uyuz olan kadınlarda fazlası ile mevcut.

Kız tavlama teknikleri

Bununla birlikte kız tavlamak için girdiğinizi belli ettiğiniz an kesinlikle kaybettiğiniz andır. O yüzden onlarla sohbet ederken o kadar dikkat etmelisiniz ki, yalnızca günün stresini ve yorgunluğunu atmak için, zaman geçirmek ve eğlenmek için girdiğinizi sanmaları gerekmektedir. Zaten aslında sohbet sitelerine giren büyük çoğunluk kendine partner aramak için girer, diğer kalan kısım ise hem marifetlerini göstermek(radyocu, oyuncu, şair, yönetici) hem de zaman öldürmek için girerler.

Öyle hemen ilk günden kimsenin özeline girerek onlarla konuşabileceğinizi düşünmeyin, her şeye kanal genelinden başlayın ve ifade özgürlüğünüzü kullanarak kendinizi ifade edin, ama çılgınlar gibi değil. Ne çok konuşun ne de kendinizi unutturacak seviye de sessiz kalın. Yapmanız gereken şey her şeyi tam olarak dozunda ayarlamak ve ifade sanatınızı konuşturmak.

Ben şimdi bunları anlattığım zaman bile zaten bunları normal şekilde yapıyorsanız, sizin internette kız tavlama adlı konuyu okumanıza gerek bile kalmamış oluyor. Çünkü bunlar çok ince çizgidir. Ya gerçekten birşeyleri başarırsın ya da herşeyi en başından kaybedersin. Bir kere göze girmek için uğraşınızın fazla olacağını bilmelisiniz. Zaten göze girdikten sonra kendinizi tanıtmanız çok daha kolay olacaktır. O yüzden ilk izlenimlerine çok dikkat etmelisiniz, orada kazanırsanız bilin ki bundan sonraki işiniz çok daha basit olacaktır.

Kız Tavlamak

Kız tavlamak zor değil, ama herkes herkesi tavlayamaz. Gönlü açık mı ona bakmalı, beğendiği insan tipinin seninle alakası var mı onu bilmeli, isteklerini, düşüncelerini ve beğendiği her şeyi bilmelisin bir kızı ayarlamak istiyorsan. Gerçi kız tavlamak, kızı ayarlamak cümleleri hep bana itici gelmiştir ama ne yazık  ki diğer türlü bizim tabirlerle yazdığımız zaman da google amca bize kullanıcı göndermiyor. 🙂

Sizlere kız tavlama yolunda başarılar dilerken, sevgiara sunucumuzda da keyifli sohbetler diliyoruz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.