Liseli Sohbet Odaları | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Liseli Sohbet Odaları

Liseli Sohbet Odaları

admin     17-03-19     Sohbet Odaları     Liseli Sohbet Odaları     2015 Defa Okundu

Liseli sohbet odalarımız tamamen lise öğrencilerine özel olarak açılmış olup, eğitim ve öğretim konuları dahil olmak üzere lisali kızların ve liseli erkeklerin bulunduğu bu ortamda yeni arkadaşlıkların başladığı ve pekiştiği bir odamız mevcuttur. Liseli odamızda liseli gençlerin sohbet ederek kendilerini daha iyi ifade edebilme ve sohbet ederek klavyelerini geliştirme yönünden çok faydalı olmaktadır. Yakın süreçte Edebiyat ve Felsee kanallarının açılması ile liseli öğrencilere daha aktif rol oynayacak kanallarımız gençlerimize örnek ve faydalı bir site olmayı hedeflemektedir:

Sesli sohbet

Liseli sohbet kanalımızda yapılacak sohbetler Türkiye cumhuriyeti kanunlarına ve sunucumuzun kurallarına uymak zorunda olup, siyasi, küfürlü, küçük düşürücü sohbet eden, edecek kullanıcıların kanaldan ve sunucudan uzaklaştırılacağını bilmelisiniz. Liseli kızlar ile sohbet edebilmek için yapılan girişler olduğu kadar liseli erkeklerle sohbet etmek için de yapılmaktadır. Bizler öncelikle kurallarımızı okumak bir kenara, insanığa ve insanlara yakışacak hareketlerde bulunmaya özen göstermeliyiz. Liseli sohbet kanalında yaşıtlarımıza ve küçüklerimize örnek olmamız gerektiğini de bilmeliyiz. Çünkü sohbet odalarında bizlerden başka insanların da var olduğunu ve herkesin bizim sohbetimizi kaldıramayacağını da ayrıca bilmemiz gerekmektedir.

Sohbet odalarında 7/24 sohbetin faal olduğu ve liseli sohbet odalarının yanı sıra Radyo kanalımızdan da iletmek istediğimiz mesajımız ile birlikte isteyeceğimiz istek şarkımızı da dilediğimiz kişiye armağan edebiliyoruz.  Beraberinde oyun ve yarışma kanallarımızda liseli kız ve erkek kullanıcılarımızın kendilerini geliştirebileceğini de söylemeden geçmek istemiyoruz.

En güzel dostlukların, arkadaşlıkların ve sevgilerin bulunduğu liseli chat kanalımızda yapacağınız sohbetleriniz, kuracağınız arkadaşlıkların yanı sıra görevli olarak sohbetinizi daha keyifli bir hale getirebilir, kanal yöneticisi hatta sunucu yöneticisi de olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey sohbet kanalımıza ayıracağınız 4  / 5 saatlik vakit ve sunucu kurallarının tamamına uymak. Bu şartları yerine getiren kıymetli kullanıcılarımızı sohbet platformumuzun yönetim ve yetkili ekibinde görmekten büyük bir haz duyacağımızı da bildirmek istiyoruz.

Sohbet odalarımızın dışında Forum alanımızda dilediğiniz paylaşımı yapabilir. İnsanlar ile bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.