Mirc Scripti indir | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Mirc Scripti indir

Mirc Scripti indir

admin     11-05-19     Genel     Mirc Scripti indir     1873 Defa Okundu

İrc sohbet sunucularına bağlanmak için bir kaç alternatif bulunmaktadır. Bunlar, bilgisayarlarda Tarayıcı üzerinden web sohbet edilebilir. Bunun yanı sıra Tablet ve Cep telefonlarımızdan sohbete bağlanmak için Sohbet uygulamalarını kullanabiliriz ya da web üzerinden Mobil sohbet appleti kullanılabilir. Birde hepsinin dışında daha rahat ve profesyonel sohbet etmek için Mirc programı indirmelisiniz.

Mirc nedir ?

Sohbet uygulamalarının babası olarak bilinir. İrc sohbet sunucularına girip, sohbet etmeye yarayan bir istem programıdır. İlk olarak Khaled Mardam-Bey tarafından yazılmış ve geliştirilmiştir.

Buna ek olarak bir çok kişi tarafından düzenlenerek bir çok farklı isimde Mirc programları dağıtılmıştır. Beraberinde gelişen teknoloji ile kodlama bilgisine sahip yazılımcılar tarafından da bir çok Mirc Scriptleri yazılmış ve piyasaya sürülmüştür.

Mirc Scriptler yalnızca sohbet için değil, Sohbet sunucularında ki Operatör, Yönetici, Helper, Dj ler için de özel olarak yazılan kodlamalar ile yardımcı olarak kullanılmıştır. Yalnızca bunlar mı ? Tabi ki hayır. Mirc Script kodlamaları ile, korumalar, radyo botları, konuşan botlar, cycle botlar, cloneler vs. derken çeşitli opsiyonlarda scriptler de geliştirilmiştir.

Bu scriptler ile kod yazmadan kolaylıkla hem sohbet edilebiliyor hem de operatör görevlerinden hızlı banlama, tüm herkese mesaj gönderme, hazır şekilli yazılar oluşturma ve gönderme, hazır topic yazılarını düzenleyerek kanal topicleri oluşturma, kanala çekme vs. gibi bir çok komut tek tuş ile ya da mause dokunuşları ile gerçekleştirilmektedir.

En iyi Mirc Scriptler :

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi Mirc Scriptleri : Kelebek Script, Yüzük Script, Klavye Script, Virüs Script, Relax Script, Papatya Script olarak bir çok güzel script ile irc alemine damga basanlar olmuştur ve bu saydığım scriptlerin bir çok versiyonu bulunmaktadır. V1, V2, V3 şeklinde bir çok versiyon çıkarmışlardır. Lakin günümüzde artık insanlar web sohbete giriyor, çünkü eskisi gibi internet cafeler yok. Çünkü en iyi scriptler her zaman internet cafelerde bulunurdu ve biri diğerinden görüp, hemen o scriptin kullanımına geçerdi.

Biz Sevgiara Sohbet sunucuları olarak sizler için Sevgiara Sohbet Scripti V3 ile başlangıç Scriptimizi yazarak paylaşıma sunduk. Sizler de irc sunucumuza ya da diğer irc sunucularına girmek için kullanım kolaylığı olan Sevgiara Sohbet scriptini kullanabilirsiniz.

Scriptinmizi indirmek için aşağıda ki resime tıklayabilirsiniz.

mirc indirScriptimizi indirdikten sonra Mirc scriptimiz hakkında ki yorumlarınızı aşağıda ki yorum bölümünden yaparsanız yeni geliştireceğimiz Mirc versiyonumuz hakkında bize yardımcı olmuş olacaksınız.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.