Neden SekerShell ? | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Neden SekerShell ?

Neden SekerShell ?

admin     26-04-19     Genel     Neden SekerShell ?     1920 Defa Okundu

Öncelikle ŞekerShell nedir ? ondan bahsetmek istiyorum. Firma adı “ŞEKER SHELL İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİ” olarak geçmektedir. Sağladığı internet hizmetleri IRC Hosting, Web Hosting, Radyho Hosting, Reseller, Sohbet Yazılımları, Okey yazılımları derken internet ortamında bir çok kategori de hizmet veren SekerShell ile tanışmamız yaklaşık 3 ay önce oldu. Daha öncesinde de bir arkadaşımın uzun yıllar kullandığına şahit olduğum bu firma için benden öncesi konusunda fikrim ve bilgim yok lakin çalışmaya başladığımız an itibari ile ilgi ve alakaları beni kendilerine hayran bıraktı demem çok da fazla sayılmaz sanırım.

Şeker Shell

Öncelikli olarak kurumsallığı hedefleyen SekerShell internet hizmetleri, sonrasında samimiyet ve çözüm odaklı çalıştığını gözlemledim. Her türlü sorununuzda size nezaket kuralları içerisinde karşılık verip, en kısa süre içerisinde sizlere sorun çözümü ile karşılık vermektedir.

Sohbet sitelerinin genelinin İRC/D hosting konusunda tercih etmesinin başlıca sebebi ise, başka hiç bir platforma ya da firmaya ihtiyaç duymaksızın en kaliteli şekilde, tüm herşeylerinin tek bir site üzerinden halledebilme ve bunu hallederken sizin iş yükünüzü minimuma indirme yönünde çok ciddi bir çalışmalar var. Yapmanız gereken yalnızca istediğiniz şeye karar vermek ve sonrasında talimatı verip arkanıza yaslanmaktır.

Eğer bir şeye karar vermediyseniz ve bununla alakalı öneri istiyorsanız, web sitelerinden canlı desteği kullanabilir ya da irc.sekershell.com sunucuları üzerinden yetkili arkadaşlarla düşüncelerinizi paylaşarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

İçeriğine biraz daha girdiğimizde Sohbet Tasarım ve Sohbet Scriptleri ile birlikte Radyo Scriptlerinin de bulunduğu Şekershell, sizlere anahtar teslim şeklinde hizmet vermektedir. Google gözünde iyi yerde olmak için SSL sertifikası sağlayan Şekershell aynı zamanda istenildiği takdirde hem SEO hizmeti sağlıyor, dilerseniz de Adwords reklamları ile sitenize trafik sağlama hizmetini de sizin belirlediğiniz fiyatlar üzerinden tamamen uzmanlıkları dahilinde bu hizmeti de vermektedir.

Sohbet sunucu kurulumu, sunucu güvenliği, botları vs. tamamen firma tarafından hazırlanıp, sizlerin de istek ve önerileri ile çalışmalarına başladığında bilgi veriyorlar ve bittiğinde hem mail olarak hem de canlı sohbet üzerinden sizlere bilgi vermektedirler. Gelişmiş sohbet appletleri ile kullanıcı kolaylığı ve görünüm olarak ciddi bir performans göstermektedir.

Kısacası özellikle Sohbet sitesi ya da Radyo, Radyo sitesi açmak isteyen tüm herkese gönül rahatlığı ile önerebileceğim harika bir firma.

Not : Herhangi bir şekilde reklam amaçlı olmayıp, tamamen memnuniyet göstergesi ve öneri niteliği taşıyan bir konudur.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.