Internet Radyocuları | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Sanal Radyolar

Sanal Radyolar

admin     18-04-19     Genel     Sanal Radyolar     1794 Defa Okundu

Sanal Radyolar frekanslı radyoların dışında radyoya verilen ip adresi yolu ve diğer bilgileri ile yapılan yayınlardır. Gerçekten Yerel radyoların kalitesine ulaşan sanal radyolar mevcut olmakla birlikte her geçen gün daha da çok dinleyici kitlesine ulaşmaktadır. Profesyonel İnternet radyo djleri genelde tüm yayın araç ve gereçlerine sahip olup, en iyi şartlarda dinleyiciye hitap edebilmek amacı ile yine kendilerini gün be gün geliştirmektedirler.

Sanal radyoların en büyük özelliği ise, sohbet sitelerinde ki #Radyo kanallarında direkt olarak dinleyici kitlesi ile yazılı sohbet ediyorlar ve istek paneline de sohbet kanalları üzerinden ulaşıyorlar. Daha samimi ve dost hane bir şekilde müzik yayını yapan radyo yayıncılarımız için Forum bölümümüzde özel bir bölüm hazırladık ve bir yayıncının ihtiyacı olan hemen hemen her şeyi bir arada topladık.

Jingle, Fon müzikleri, Radyo yayınında okunacak şiir ve yazılar, efektler ve Radyo yayın programları ile birlikte sizleri düşünerek hazırladığımız bu bölümde. Sizlerde girerek sizler için hazırlanan ve sunulan şeyleri indirip, kullanabilir ve sizler de arşivinizde bulunan şeylerin paylaşımını yapabilirsiniz.

Ücretsiz sohbet sitelerinde bulunan radyolarınızın tanıtımlarını yapabilir ve yayıncı kadronuz için arayışınız varsa ilan olarak konunuzu açabilirsiniz. Yakın süreçte en iyi sanal radyo yarışmaları ve anketleri yapılacaktır.

Radyo ve Djler için özel olarak hazırlanan bölümümüze girmek için Harbimekan.com adresimizi ziyaret ediniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.