Sesli Sohbet | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet

admin     16-03-19     Sohbet Odaları     Sesli Sohbet     2032 Defa Okundu

Sesli sohbet siteleri bay ve bayan kullanıcıların birbirleri ile sesli şekilde sohbet etmelerini sağlayan aktif platformlardır. İnsanlar konuşmaları ve sesleri ile kendilerini ifade edip, karşıda ki insanlara daha etkileyici konuşmalar yapabiliyor. Zamanın en kıymetli sitelerinin Sesli sohbet siteleri olduğunu biliyoruz, lakin günümüzde sesli sohbet siteleri ne yazık ki değerini kaybediyor. Bunların sebebi ise, sosyal mecralar olan Facebook, Twitter, İnstagram, Tumblr olmakla beraber insanların daha çok ilgisini çekebilecek olan görüntülü medya siteleridir. İnsanlar bu gibi sosyal platformlardan zaman bulup da Sesli sohbet etmeye zaman ayıramıyorlar.

Gurbetçi sohbet

Bir zamanların en kıymetli siteleri olan sesli sohbet siteleri, odaların satıldığı, insanların birbirini tanıyıp evlendiği ve en güzel makaraların döndüğü, isteyenlerin radyo yayını yaparcasına çaldığı müzikler ile insanlara hitap ettiği o sesli chat siteleri artık ilgi görmüyor ve eski sohbet sitelerinin bir kısmı hariç, yeni açılanların büyük bir çoğunluğu ne yazık ki senelerini bile bitiremeden kapanmakla sonuçlanıyor.

Aslında sohbet sitelerinin en büyük özelliği, insanların kendini geliştirmesi, topluluk önünde daha net konuşabilme ve insanlarla diyalogunu arttırmasıdır. Ne yazık ki insanlar sesli sohbet, görüntülü sohbet, yazılı sohbet bu gibi mecraları sadece sevgili bulma, kız tavlama, erkek bulma gibi düşünmesinden dolayı da bu gibi platformlarda yer almamaktadır. Hatta sesli sohbete giren insanları da bu gibi sözlerle yargılayabiliyorlar.

Sesli sohbet siteleri, görüntülü sohbet sitelerine nazaran daha çok ilgi görürdü. Çünkü herkes kendini göstermek istemeyebilir, lakin insanlara yazmak yerine sesli şekilde sohbet ederek ifade biçimi kullanabiliyorlar.  Biz sohbet kullanıcıları olarak, artık insanların fikirlerinde ki bazı kötü düşüncelerden uzak durması, unutması taraftarıyız.

Peki ya sizce En iyi sesli sohbet siteleri hangileri ?

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.