Sohbet Makaleleri | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Sohbet Makaleleri

Sohbet Makaleleri

admin     29-03-19     Sohbet Odaları     Sohbet Makaleleri     1851 Defa Okundu

Sohbet makaleleri yazmak zor iştir. Sohbet odalarının tüm özelliklerini bilmek gerekir azizim. Günlük milyonlarca kişinin ziyaret ederek sohbet ettiği sohbet sitelerinin en can alıcı özelliği seo yapmaktır ve bunun için de seo konusunda tecrübeli ve ciddi web bilgisine sahip kişilerce hazırlanması gereken bu sohbet makaleleri sitenin yukarı çıkacağını veya aşağı ineceğini belirleyecektir. Kaliteli makaleleri yazarak bu adreslerin google da ön sıralara yükselmesi için gecelerini gündüzlerine katarlar ve bu emeklerinin sonucunda ciddi bir karşılık alamazlarsa yaptıkları herşey çöp demektir.Sohbet Makalesi Seo

Sohbet sitesi sahiplerinin çok ciddi paralar harcadığı bu piyasa, webmaster arkadaşların en çok tercih edildiği ve bazı sohbet sitesi sahiplerinin de web bilgisine sahip olmayan sahte webmaster adında ki kişiler tarafından kandırıldığını da gözlemlemekteyiz. Dediğimiz gibi bu piyasa zorlu ve meşakatli bir piyasadır ve siz siz olun her gördüğünüz site kuran kişiyi seocu sanmayın. Ne yazık ki bu insanlar işlerini beceremeyeceği gibi, emeğinizi ve paranızı yatırdığınız sohbet sitenizin çöp site olmasına kadar tüm her şeyi heba edebilirler.

Kaliteli sohbet siteleri için seo içerikli sohbet makaleleri alabileceğiniz bir çok mecra bulunmaktadır. Bunların başlarında bir çok site sahibinin bildiği webmaster forumları bulunmaktadır. Oralara girerek seo çalışmalarınız için teklifler alabilir ve bu teklifler içerisinden aklınıza yatanı değerlendirebilirsiniz. Hem bu sayede kafanızda ki soru işaretlerine de cevap bulmuş olursunuz.

Bu konuda bilgisi olduğunu iddaa edenlerle öncelikle telefonda konuşmanızı öneririm. Sizlere ne vaad edebiliyor ve neler yapacağını ne şekilde anlatıyor buna bakınız. Sonrasında daha önce hangi site için çalışma yapmış bunların bilgisini alarak referanslarını kontrol ediniz. Hatta bu söylemlere inanmıyorsanız, web sitelerine giderek sahipleri ile görüşüp, konu ile alakalı kişiden memnuniyeti konusunda bilgi isteyiniz. Çünkü bir çok kanı bozuk kişi hiç uğraşmadığı siteleri kendi siteleri gibi referans göstererek yine insanları kandırıyorlar. Kandırılmayın !

Sohbet makaleleri backlink

Sitenizde kesinlikle kopyala, yapıştır içeriklere yer vermeyin. Tüm içeriğin özgün olmasına dikkat etmezseniz, google gözünde yine çöp site olarak görüneceksiniz. Kopyala, yapıştır olan sohbet makalelerini paylaşıp daha sonradan istediğiniz kadar dış seo yapın, backlink alın ciddi anlamda faydasını göremezsiniz. Her şeyi planlayarak yapmanız sizin için en fayda sağlayacak şey olacaktır.

Sohbet sitesi backlink

Sohbet sitenizde 10 gün çılgınlar gibi makale paylaşıp, 11, 12, 13, 14. günlerde eğer paylaşım yapmıyorsanız, siteniz güncelliğini yitirecek ve google arama motoru gözünde yine güncelleme yapmayan siteler görünümünde olacaksınız. O yüzden herşeyi planlayarak her güne 1 sohbet makalesi olacak şekilde zamanlama yaparsanız bu sizin faydanıza olacaktır. Bu makalelerin paylaşımlarını yaparken diğer yandan da siteniz için backlink almanız gerekiyor. Backlink alırken öyle her gördüğünüz siteden backlink almanız da fayda sağlamayacaktır. Ya trajı yüksek toplistlerden alacaksınız ya da siteniz ile aynı içeriğe sahip sitelerden link almalısınız. Eğer link değişimi yapacaksanız bu link değişmini çapraz link değişimi olarak yapmanızı tavsiye ediyorum.

Sohbet makaleleri konusunun sonuna geldik. Eğer aklınıza takılan birşey olursa lütfen konu altında Kullanıcı adınız ile sorunuzu sorunuz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.