Sohbet nasıl edilir ? | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Sohbet nasıl edilir ?

Sohbet nasıl edilir ?

admin     17-04-19     Sohbet Odaları     Sohbet nasıl edilir ?     1842 Defa Okundu

Herkesin bildiğini sandığı ama aslında bir çok kişinin yanlış iletişim sonucu insanları etkileyememesi çok ciddi bir problemdir. Nasıl sohbet edilir ? adlı konumuzda sohbet sitelerinde kızlarla ya da erkeklerle nasıl sohbet edebileceğimizi ve onları nasıl etkileyebileceğimizi anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle karşınızda ki insanın da sizin gibi bir birey olduğunu bilmeniz gerekmekte ve sohbet kanalına girdiğiniz an itibari ile direkt olarak özele gidip, selam naber gibi sorularınıza ciddi şekilde cevap alamayacağınızı bilmenizi istiyoruz. Çünkü hiç kimse kolay kolay tanımadığı biri ile bir sohbet içerisine girmek istemez. O yüzden öncelikle kanal genelinde sohbet etmeye ufaktan başlamalısınız. İnsanların önce sizi tanıması için kendinizi ifade edecek cümleler kurmalısınız ve kanala karşı cinsi aradığınızı belli etmemelisiniz. Çünkü insanlar bunu fark ettiği an ürker ve sizden uzaklaşırlar.

Doğru iletişim

Doğru cümleler ile kibar konuşarak onlarla iletişim kurun. Karşıda ki insana o kadar dikkatli yaklaşmalısınız ki, onun sizi tanıması için biraz süre vermelisiniz. Yapacağınız esprileri seçerek konuşmalısınız ve yazımlarınıza da bir o kadar dikkat etmelisiniz. Kanal genelinde argo ve küfürlü konuşmak zaten yasak ama siz buna yakın konuşmalarda da bulunmaya çalışmayın.

Sohbete başladığınızda ilk bir kaç gün karşıda ki insanları tanımaya ve kendinizi onlara tanıtmaya özen göstermelisiniz. Öyle selam, naber, isim nedir, nerden dedikten sonra direkt olarak özele giderseniz zaten olayı baştan kaybetmiş olursunuz.  Kendinizi ifade ederken, yaşadığınız yeri, mesleğinizi ve özelliklerinizi, yeteneklerinizi anlatarak onların sizi tanımalarına imkan verin. İnternet Radyosu sunucularından istek isteyerek kanalda bulunan insanlara şarkılar armağan edin. Bu şarkıları armağan ederken ilk günden kişiye özel parçalar da armağan etmemeye özen gösterin.

Kendinizi gösterin

Yarışma ve oyun kanallarında bilginizi test ederek insanların dikkatini çekebilirsiniz. Beraberinde ücretsiz sohbet kanallarında bulunan botlarla uğraşın. !burc !fal !soz gibi komutlar kullanarak faal olduğunuzu ve insanların dikkatini kendi üzerinize çekme yolunda ufak uğraşlarınız olsun.

Sohbet odalarında sadece kadınlar ile sohbet etmeye çalışırsanız, kanaldan dışlanmanız an meselesi. Tüm herkesle sohbet edin. Eğer bayan arkadaş arıyorsanız, herkesle sohbet edin ve yoğunlaştığınız kişi ile ayrıca ilgilenin. Birden çok bayan ile ilgilendiğiniz fark edildiği an, tüm bayanlar sizin abaza bir adam olduğunuzu düşünecektir ve bu da sizin yaptığınız tüm her şeyin boşa gitmesini doğurur.

Konumuzdan çıkarılan şeyler;

  • Her şeyin hemen olmasını beklemeyin. ( Sabredin )
  • İnsanlara kendinizi ifade edin.
  • Onları tanımaya çalışın.
  • Aktif olduğunuzu gösterin.
  • İnsanlara onlarla ilgilendiğinizi fark ettirin.
  • Herkese salça olmayın.

Bunlara dikkat ettiğiniz sürece sohbet kanalında insanlarla sohbet etmekten hem keyif alacaksınız, hem çevre edineceksiniz, hem de karşı cins arama yolunda başarılı adımlar atmış olup, belki de en kısa zamanda karşı cinsten birini etkilemeyi başarabileceksiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.