Sohbetci | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Sohbetci

Sohbetci

admin     27-04-19     Sohbet Odaları     Sohbetci     1852 Defa Okundu

Sohbet sitelerinde takılan kişilere user, yönetici söylemlerinin dışınca sohbetci, sohbet kullanıcı da denmektedir. Türkiye de bulunan ve şuan ki tüm muhabbet siteleri insanların yoğun taleplerinin ciddi şekilde hepsini yerine getirerek ciddi anlamda büyük başarılar elde etmiştir. Şehit sohbet odaları ile Türkiye`nin yedi bölgesinin, dört bir yanından kullanıcılar kendi şehirlerinden insanlar ile ücretsiz olarak sohbet edip, onlarla tanışıp, kaynaşma imkanını bulmaktadırlar.

Sohbetci kelimesi bütün kanal genelinde bulunan insanlar için kullanılabilir ve bu insanların günün her saati karşısındaki belki de hiç tanımadığı insanlarla söyleşi içerisine girmesi, onları tanıma fırsatı yakalaması teknolojinin veli nimetlerinden diyebiliriz.

Sohbet chat

Lakin günümüzde boşanmaların büyük bir çoğunluğu sosyal medya ve bu ücretsiz sohbet sitelerinden dolayı olmaktadır. Eşi ile tartışan kadın ve erkekler bu sitelere girerek yeni insanlarla tanışmaktadır. Boşlukta olan bu insanların kocasını aldatan kadın olması an meselesi olabilir ya da karısını aldatan koca olmak kaçınılmaz olabiliyor. Tabi bunları söylerken, sunucu içerisinde karı koca chat yapan insanlar da var tabi ki, ama işte insanlar bazen gaflete düşebiliyor.

Yalnızca sohbet siteleri değil, sosyal medya var olduğu an itibari ile insanların yeni insanlar ile tanışması ve evde ki eşini gözardı etmesi, onun sohbetini, istek ve arzularını geri planda bırakması sebebinden insanların birbirine olan saygısı, sevgisi ve düşünceleri de değişerek, körelme noktasına ulaşmaktadır. Ne yazık ki evliliklerin genel bitişi ya da zarar görmesi internet sebebinden olmaktadır. Bu durum biter mi ? hiç sanmıyorum demekle birlikte daha da kötü olacağını görmemek imkansız gibi görünüyor.

Sosyal Medya

Sosyal medya da paylaşılan resimlerle insanların mahremleri (mahrem derken illa +18 demek değildir. ) gözler önüne serildiği de farkedilmeyecek gibi değil. Artık insanlar yatak odasında ki resimlerini bile paylaşır oldular. “Günaydın, ben uyandım arkadaşlar” gibi. Ne yazık ki bazen bunu dışına çıkarak, bu gibi şeylerin daha üst seviyesinde popo resimleri, mini etekli ve insanlarda arzu uyandıran resimlerin de paylaşıldığını görebiliyoruz.

Peki ya toplumun bu konuda ne yapması gerekiyor ? İnsanların bu gibi durumlardan uzak durması için, bunları yaşamaması için ne yapılabilir diye düşündüğümüzde gerçekten işin içinden çıkılmaz bir hale gelindiğini de söyleyebiliyoruz. Çünkü insanların sosyal medya dan uzaklaşması ciddi şekilde imkansız gibi görünmektedir. Sosyal medya da ki sayfalarda, sitelerde şu ibarelere rastlamak mümkün ; Eşini aldatan kadınlarla sohbet, eşini aldatan erkeklerle sohbet, dul kadınlarla sohbet gibi konuların yer aldığı siteler gün be gün artmakla birlikte ciddi anlamda ziyaretcisi de bulunmaktadır.

Ücretsiz sohbet siteleri de bu furyaya katılarak bu kanalları özel olarak açarak insanların dikkatini çekmek için bütün çabaları göstermektedir. Belki de hiç bu olayların olmadığı, alakası bile olmayan sitelerde bu konuların açılması, tamamen siteye sohbetci çekebilmek için olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Görüntülü Sohbet

Sesli sohbet sunucuları, ücretsiz görüntülü sohbet siteleri ile birlikte birbirine adeta savaş açan yazılı sohbet siteleri artık daha da geliştirerek, sesli ve görüntülü sohbet bölümlerini de ek olarak kullanıcıya sunmakla beraber, okey, tavla gibi oyunları da barındırarak daha çok kitleye hitab etmek adına her geçen ün yeni yeni özellikleri sitelerinde barındırmaktadırlar.

Biz sevgiara sohbet sitesi olarak, yalnızca yazılı sohbetin en kalitelisini sizlere sunmak için, sizlerin güvenli ve hızlı sohbet ortamını sağlamak için her geçen gün daha ciddi yatırımlar yaparak çalışmalarımızı sürdürüyor ve kesinlikle bu çizgimizin dışına çıkmayacağımızı bilmenizi istiyoruz. Çünkü eğer bir yer, bir çok alana bölünürse, hizmet kalitesini de bölmek zorunda kalır. Biz yalnızca tek bu yolda sizlere daha iyi hizmet edebilmek için tüm her şeyden vaz geçerek tek yolda sizlerle olmaya devam edeceğimizi sizler de göreceksiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.