Yeni Sohbet Siteleri | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Yeni Sohbet Siteleri

Yeni Sohbet Siteleri

admin     21-08-19     Sohbet Odaları     Yeni Sohbet Siteleri     1584 Defa Okundu

Dünya üzerinde her gün yeni sohbet siteleri açılmakta ve yalnızca bunların bir kısmı uzun ömürlü olup, web hayatına devam etmekte. Geriye kalanların hepsi ise ya güvendiği insanlardan aldığı sözlerin kurbanı oluyor, ya maddi sıkıntılar ile kapatıyor ya da ağır ortak darbeleri yiyerek sıkılarak sohbet sitelerini kapatıyorlar. Aslında zor ve meşakatli olan bu sohbet siteleri yolunda, yeni olmak ciddi anlamda yöneticilerini yoruyor ve zora sokuyor. Google optimizasyon çalışmaları, iç seo ve dış seo harcamaları, kullanıcı kazanma ve bunları site de tutma, güvenlik önlemleri, içerik çalışmaları, sunucu içerisinde ki yetkililer ve çalışmalar derken insanın neredeyse tüm zamanını işgal etmekte. İşte bunlar yapılırken çok sağlam bir ekip çalışması ile iş bölümü yapılmak zorundadır. Yoksa hem emekler çöpe gider, hem de hayaller yok olur.

Yeni sohbet siteleri

Sağlam Kadro ve İş Bölümü

Yeni sohbet sitelerinin her zaman ilk hedefi sağlam bir kadro ve ciddi bir yönetim anlayışı ile şeffaf ve doğru bir sohbet sitesi olmaktır. Lakin yola çıktığınız ya da yolda bulduğunuz insanların sizlere vermiş olduğu ya da vereceği ağır darbeler ile içinizde ki o heves kısmen yok olabilmekte. Bu yüzden ince eleyip, sık dokumak gerekiyor. Birlikte olacağınız insanları önceden tanımak ve iş bölümünü herşey başlamadan önce yapmak gerekiyor. Site açıldığı an itibari ile kim neyi yapacak, herkes bilmeli ve buna riayet etmeli. Aksi taktirde iç savaşlar ve tartışmalar çıkacak ve bölünmelere sebep olacaktır.

Sohbet odaları

Neden olmuyor ?

Genelde sunucularda bölünmeler partner, sevgili sebebi ile olmaktadır. “Vay sen benim sevdiğim kıza ne dersin, vay ona nasıl zline atarsın, vay onun operini neden silersin.” gibi daha bir çok örnek ile sevgili sebepli ayrılışlar yaşanabiliyor. Ya da aldatma sonucu sevgilisinin tüm ekibini alıp başka sunucuya gitmesi. Bu gibi olaylar başlangıçta ki herşeyin neredeyse bitmesi anlamına gelebilmektedir. Sohbet sitelerinin en büyük korkulu rüyası avında olan  bayan ve baylardır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!