Yine bir taciz olayı | SevgiAra.Com Sohbet, Mobil Sohbet

Yine bir taciz olayı

Yine bir taciz olayı

admin     24-04-19     Genel     Yine bir taciz olayı     1724 Defa Okundu

Bırakın muhabbeti, eğlenceyi bir kenara. Ülkemizde son zamanlarda ne çok Taciz, Tec*vüz olayları yaşanıyor ? Bunlar yaşanırken bizim devlet büyüklerimiz, sözde temsilcilerimiz, sesimiz, soluğumuz, büyüklerimiz, devletimiz, anamız ve babamız dediğimiz kişiler ne yapıyor acaba ?

Taciz - Tecavüz

El insaf yahu 3, 4, 5 yaşında çocuklara taciz ve tec*vüz nedir ? Bunun nasıl bir açıklaması, nasıl bir yargılaması olabilir ? Bunların ifadelerini dahi almak benim nazarımda suçtur. Bunların yeri hapis felan da değil diyoruz ama adamlar 10  / 12 yıl ceza alıp çıkıyorlar. Bunların katli vaciptir.  Gün geçmiyor ki yeni bir vaka ile karşılaşmayalım. 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı dedik, hemen ertesi gün 5 yaşında bir kız çocuğuna taciz ile uyandık. Peşine metrobüste kadına taciz olayı ile devam etti.

Peki biz insanlar ne yapıyoruz ? Nasıl rahat uyuyabiliyoruz ? Nasıl bunları unutabiliyoruz ? Nasıl bunların hesabını soramıyoruz ? Biz neden böyle olduk ? Ne zaman böyle olduk ?

Birilerinin artık dur demesi gerekiyor, cezaların daha ağır olması gerekiyor, caydırıcılık gerekiyor. Gerekiyor da gerekiyor. Ama bunlar sadece söz ile olmayacak bir şeylerin yapılması noktasında bir çok yerden başlangıçlar yapılmalı.

Aslında burada avazım çıktığınca, binlerce küfür etmek istiyorum ama siz kıymetli ziyaretçilerimize olan saygımdan onları yazamıyorum. Bunlar çözülmediği sürece chat siteleri de yerin dibine batsın, internet te yerin dibine batsın. Kıyamet kopsun, kimse nefes alamasın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SevgiAra.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

güvenilir takipçi satın al

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.